Povstala jsem jako Fénix, ze svého popela.

Uzdravila jsem se, zhubla jsem, našla vlastní způsob ŽITÍ a začala vnímat skutečný svět.  Neúnavně hledám nové cesty a způsoby, jak něco udělat JINAK, JEDNODUŠE A V SOULADU S ŽIVOTEM.

TAKY TO DOKÁŽETE.

A JAK TO BYLO PŘED 14 LETY?

Vše začalo v roce 2003, kdy se nám narodila naše druhá dcera.

Od tří týdnů, kdy byla na světě, začala mít husté rýmy a atopický ekzém. Nechtěla jsem použít kortikoidy, a tak jsem dceři vše vařila. V krátkosti řečeno, vyřadila jsem téměř všechny éčka. Ekzém zmizel a rýmy se zmírnily.

Pak ale šla dcera do školky a začal nekončící maraton antibiotik. Po roce jsem onemocněla i já. A není divu. Téměř tříhodinové dojíždění do práce, nemocná dcera, brzké stávání, stres... Bylo toho prostě moc a výsledky se brzy dostavily. Začalo to poruchou štítné žlázy, permanentní únavou a jemnou nadváhou.

Tři roky jsem chodila po různých doktorech. Výsledky nenaznačovaly nic závažného, ale já jsem se cítila čím dál hůř. Antibiotika jsem měla každé dva měsíce, tak jako moje dcera, a prudce se mi zhoršila štítná žláza. Nejhorší na tom byla moje psychika. Začala jsem mívat deprese.

Poprvé v životě jsem byla opravdu na dně. Jediné, co mi zůstalo, a myslím si, že to má každý člověk, byl pud sebezáchovy. Prostě někde v koutku mojí mysli plápolal téměř NEVIDITELNÝ PLAMÍNEK NADĚJE A TOUHY PO ZMĚNĚ. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Jediné, co mi napadlo, bylo začít číst knížky a sbírat informace. Tento způsob řešení problémů jsem se naučila na vysoké škole. A musím říci, že jsem za něj neskonale vděčná. Zachránil mi život.

Pak už to šlo všechno v rychlém sledu. Nastoupila alternativní léčba, spolu s běžnou medicínou. Naráz jsem objevovala takové množství nových věcí, o kterých jsem neměla vůbec páru. Přečetla jsem desítky knih a vyzkoušela spoustu alternativních způsobů.

NAKONEC JSEM ZŮSTALA U ZDRAVÉ STRAVY, ZELENÝCH POTRAVIN, MEDITACÍ, MODLITBY A OBJEVOVÁNÍ ZÁKONITOSTÍ TĚLA A MYSLI.

 

A CO NÁM VLASTNĚ BYLO?

 Dcera měla alergii na mléko. Bohužel potravinové alergie nám neudělali ani na jedné alergologii, na které jsme byly. Zjistilo se to až u paní doktorky, která používala Joalis. Já jsem, kromě poruchy štítné žlázy, měla ještě mononukleózu a boreliózu. Přes Joalis jsem se potom dostala k zeleným potravinám, které používám dodnes. Postupně jsem také zhubla 15 kg. Nepoužívala jsem žádné hubnoucí přípravky. Jen jsem upravila jídelníček a za jeden rok, jsem byla o 15 kg lehčí. Toto se odehrálo v roce 2009. Dcera se za tři roky vyléčila z alergie a nyní už 4 roky pije mléko a jí mléčné výrobky. Já jsem přestala mít deprese, únava postupně odezněla, nepoužívám již šest let antibiotika a štítná žláza se začala uzdravovat.

Pak šel čas, a já s dalším dítětem nabrala 12 kg. Moc jsem si s tím hlavu nelámala. Myslela jsem si, že vím jak na hubnutí. Po skončení kojení jsem zase najela na, již ověřený, jídelníček. Ale ouha. Po jednom měsíci hubnutí, jsem měla o jeden kilogram více. Nějak to prostě nešlo. Chtěla jsem být štíhlá, ale nemohla jsem se hnout z místa. Prostě to nešlo. A tak jsem zase začala číst knížky a navštěvovat kurzy. Za dva roky jsem na sobě vyzkoušela spoustu metod.

Nakonec jsem si vypracovala svůj vlastní systém. Jen chci upozornit. Nejedná se o dietu. Získala jsem žitelný životní styl, který vás, stejně jako mě, bude udržovat štíhlé a zdravé.

Vše chce jen čas, vytrvalost a potřebné znalosti.

Můžu vám pomoci najít vaše "zamotaná klubíčka". Ty vás posunou zase dál, a pak to co nešlo, prostě jde. Nemusíte bojovat, stačí jen vnímat co se děje a pomaloučku měnit zaběhlé myšlení. Je to právě způsob našeho uvažování, které nám brání ve změně. Když změníte své pocity, změní se i vaše uvažování, a nakonec budete mít úplně jiný výsledek.

Vše přijde samo.

A dokážete zázraky.

Pro jednodušší začátek jsem napsala eBook Jak zhubnout jednou pro vždy. Najdete v něm jednoduché triky, které vám pomůžou snadno zhubnout. Ráda vám ho věnuji úplně zdarma.

 

                                                                                                                         Hanka Havlátová

 

 Člověk je úžasný tvor. Pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky.

Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj,

aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale také se svým životem.