CHCETE ZMĚNU VE SVÉM ŽIVOTĚ?

 

Víte, co chcete změnit, ale nikdy to nedotáhnete do konce?

Nebo máte pocit, že se vám pořád opakují ty samé věci?

Případně chcete změnit něco ve svém životě, ale nevíte jak?

 

Pak mám pro vás řešení.

KURZ PLNÝ ZMĚN POMOCÍ NLP

aneb

JAK SE NEZBLÁZNIT ZE ŽIVOTA

Už je to řadu let, co jsem zjistila, že musím ve svém životě něco změnit, jinak že se asi zblázním.

Nebavila mě práce, všichni mně lezli na nervy, někdo pořád jen něco chtěl, ale o mě se nikdo nezajímal.

Připadla jsem si jak vymačkaný citron.

Bylo to pořád horší a horší.

Když jsem viděla, že tudy cesta nevede, tak jsem začala číst knížky a učit se různé metody, jak si pomoci.

 

Po delší době jsem "narazila" na metody NLP a zjistila jsem, že NLP je uživatelský manuál na mozek.

To vystihuje vše podstatné. Jako správný uživatelský manuál zahrnuje NLP různé konkrétní a specifické návody na všechny možnosti použití mozku tak, aby nám přinášel ty nejlepší výsledky, které chceme a potřebujeme.

Tento manuál poskytuje přesný popis toho, jak se sebou zacházet, abychom měli v situacích, kterými procházíme, takové pocity, jaké v takovém okamžiku chceme mít, a chovali se tak, jak si přejeme.

NLP je založeno na práci s naším vlastním mozkem, na změně způsobu přemýšlení, na práci s vlastními přesvědčeními, hodnotami či vnitřním dialogem.

 

V krátkosti řečeno, metody NLP nám pomáhají se z života nezbláznit

a hezky si jej užít.

 

A proto vznikl kurz, kde vás naučím jednoduché metody, pomocí kterých můžete změnit vše nevyhovující.

 

 

KURZ SE SKLÁDÁ Z NĚKOLIKA BLOKŮ A KAŽDÝ BLOK MŮŽETE ABSOLVOVAT SAMOSTATNĚ

NENÍ ZDE NÁVAZNOST NA JEDNOTLIVÉ BLOKY

 

Kde se kurzy uskuteční:

Na Mlíčníku 1803, Lysá nad Labem

nebo Železná 18, Acaya, Praha 1

 

 

 

Kurz Železná 18, Acaya, Praha 1

Připravované termíny:

6.6. od 16:30 do 20:30

13.6. od 16:30 do 20:30

20.6. od 9:30 do 13:30

27.6. od 16:30 do 20:30

 

Kurz Lysá nad Labem

Připravované termíny:

25.5.2019 od 14:00 do 18:00

1.6.2019 od 14:00 do 18:00

29.6.2019 od 14:00 do 18:00

 

 

Další termíny budou vypsány později.

 

Vystupte ze začarovaného kruhu a proveďte životní změnu.

 

 METODY, KTERÉ SE POSTUPNĚ MŮŽETE UČIT (většinou se na jednom workshopu učí 2 - 3 metody):

 • Abeceda

  Ano, vím že abecedu umíte, ale pomocí této metody dojde ke změně vašich pocitů a tak jste schopni vnímat a hlavně vyřešit situaci jinak.

 • Harmonizace

  je to jeden ze způsobů, jak můžete řešit problém

 • Model score

          učí, jak ze současného nevhodného stavu přejít na požadovaný, vyhovující  

          stav

 • Platforma dokonalosti

         Tato metoda vám pomůže najít opět pevnou půdu pod nohama. Platforma

         dokonalosti je prostě místečko, kde platí pouze vaše pravidla.

 • Submodality

  umožňuje změnit negativní prožitky

 

metod NLP je zhruba 400, kdo bude mít zájem, může se naučit i další

 

A jak bude seminář probíhat?

Každou metodu vám vysvětlím a taky prakticky předvedu. Získáte popis metody a pak bude řada na vás. Budete si danou metodu procvičovat.

 

Registrovat na kurz se můžete zde:

arrow-149964_1280

 

V ceně kurzu je občerstvení a studijní materiály.

 

S sebou si prosím vezměte psací potřeby.

 

Co říkají o kurzu účastnice?

 

Paní Veronika:

Paní Veronika přišla s jasným záměrem zhubnout. Po třech sezeních se ale ukázalo, že je potřeba toho přenastavit daleko víc. V hubnutí jsme se zacyklily a musely jsme začít řešit úplně jiné věci. Paní Veronika se totiž bála změn. Tak se nejdříve řešilo toto. Pak se taky řešilo odpoutání od syna, aby ho byla schopna dát do školky. A taky přišlo na manžela a rodinné příslušníky. Taky se řešil vztah s kolegyní z práce a asi nejdůležitější bylo zjištění, že nepotřebuje žádnou podporu zvenčí a vše má v sobě. Učí se zjistit si, co opravdu chce a jak by měl vypadat její život. V současné době terapie ještě probíhá a paní Veronice se vždy uleví a život se jí zjednoduší. Někdy je opravdu potřeba vyřešit spoustu jiných věcí a úbytek kg je jen třešnička na dortu.

Vaneska:

Malou Vanesku jsem potkala „náhodou“ na jednom natáčení. Povídaly jsme si s maminkou a došlo i na dceru a na její těžkosti. To jsem poprvé pracovala s malou holčičkou.
Před nějakou dobou jsem se setkala s holčičkou, která velmi trpěla rozchodem rodičů. Když jsem si s ní začala povídat, využila jsem jednu z mnoha metod NLP. V tomto případě jsem použila metodu Submodalit. Pomocí ní si holčička vybavila situaci, která jí nebyla příjemná. Ukázala mi, že tuto situaci vnímá v oblasti srdíčka, a že je velká asi půl metru. Když jsem začala vizuálně danou velikost zkracovat, tak jsem měla možnost, spolu s maminkou, vidět, jak se holčička začíná smát. Co smát, ona měla tak nádherný rozzářený úsměv, lidově bych řekla pusu od ucha k uchu. Daný pocit nakonec byl velikosti 3 cm kuličky – hopíka, který si holčička chtěla nechat. Maminka říkala, že tak velký úsměv už u ní dlouho neviděla. Asi po čtrnácti dnech, kdy jsem mluvila s maminkou, tak jsem se dozvěděla, že když ji přepadnou nepříjemné vzpomínky na tatínka, tak si jde do svého koutku a začne si s kuličkou hrát. Za další měsíc kuličku již nepoužívá a je úplně v pohodě. Jak vidíte, tak i takovým způsobem může pomoci změnová technika.

 

Pan Pavel:

Pan Pavel řešil úzkosti. Řešil je již s několika psycholožkami a byl i na nějakém kurzu, kde se přímo úzkostí zbavuje. Já jsem s ním řešila úzkost, kterou měl, když přijde do nového prostředí. Nejdříve si připadl, že tam vlastně vůbec nepatří. Pak si zase připadl jako za skleněnou zdí. Říkal, že má pocit, že jeho svaly jsou velmi tenké a vůbec ho neposlouchají. Po několika změnových technikách zjistil, že úplně nejlepší je, když si představí, že na něj svítí paprsky tepla. To bylo asi úplně nejzásadnější. Pak jsme ještě řešili, jak se chovat, když úzkost začne. Bylo vidět, jak pan Pavel úplně pookřál a jak se uklidnil.

 

Paní Jana:

S Hankou jsme řešily mojí fobii ze tmy. Musím říct, že to pro mě bylo zajímavé, protože jsem se dozvěděla o sobě spoustu věcí a překvapilo mě, co všechno si v hlavě nosím. Strach byl jen ventil frustrace z dětství. Teď je to už o moc lepší už to není ochromující fobie, ale strachu jsem se ještě pořád nezbavila. Pořád na tom pracuju, ale už teď je to veliký výsledek! Překvapil mě ale i vedlejší výsledek. Asi třetí měsíc co jsem chodila na terapie, jsem o sebe začala pečovat. Najednou jsem to strašně potřebovala. Hýčkat si svou pleť. Udržovat svoje tělo a starat se o to co jím. A baví mě to! To je tak velký rozdíl oproti minulosti. Dřív jsem se o sebe snažila starat, ale nebavilo mě to, takže jsem s tím skončila tak rychle jak jsem začala. Teď je to úleva a radost, kterou si užívám.