Tvořím + tvoříš + tvoříme = dáreček

Všechny Vás moc zdravím. Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o mé tvořitelské aktivity. V poslední době přichází hodně lidí, kteří mají zájem o hubnutí, a kteří ví, že na hubnutí musí jít opravdu jinou cestou. Že jídelníček, je sice důležitý, ale daleko důležitější je, jestli opravdu chtějí zhubnout. A ve většině případů, pouze jen chtějí. Ale skutek, utek. Je to tak. I já jsem na tom byla stejně. Taky jsem chtěla, ale nemohla jsem začít.

A tak jsem nejdříve začala odpovídat na všechny ty dotazy. Taky jsem dělala různé semináře a workshopy. Ale člověk má jen 24 hodin denně a jen dvě ruce (naštěstí). Prostě jsem své rady a návody musela začít předávat jiným způsobem. Proto vznikl nápad, udělat další online kurz. Už jeden jsem dělala před rokem, ale za tu dobu jsem objevila další úžasné metody, které proces hubnutí ještě zrychlují. Nejdříve jsem již vytvořený kurz chtěla „jen“ upravit, ale pak jsem se rozhodla udělat vše znovu.

Ano, ano. Vytvářím pro Vás úplně nový a vytuněný online kurz. Uvádím zde úplně nové věci, které jsem používala jen na vybraných seminářích.

Ještě více se zabývám myšlenkami na hubnutí a jejich transformací. Tím posouvám hubnutí o další level a Vy se máte na co těšit.

Samozřejmě je důležité, aby v mém kurzu bylo vše, co očekáváte. A proto mám na Vás prosbu. Můžete mi, prosím, napsat, co byste v takovém kurzu chtěli mít?  Co od takového kurzu očekáváte?

Částečně jsem kurz již udělala, a vše, co jsem připravila, jsem napsala do úvodní stránky. Zde naleznete odkaz: http://zazracnehubnuti.eu/uvod-jzanpd/

 

A zde je taky avizovaný dáreček. Pokud Vás napadne něco, co byste rádi v kurzu měli, tak mi prosím napište. Jako odměna na Vás čekají následující dárečky: detoxikační soli, cestovní balení zeleného ječmene, vzoreček chlorelly, recepty pro zdravé pomazánky, recepty pro zdravé mlsání nebo velkou slevu (1000,- Kč) na kurz Jak zhubnout a nezblbnout po dětech. Každý si může vybrat, co by rád měl.

Předem Vám všem děkuji za nápady a pomoc. Mějte se moc krásně. Hanka Havlátová

Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma