Jak začít hubnout ve 4 krocích

Během tohoto týdne jsem dostala spoustu dotazů na to, jak začít hubnout. Většinou jsem se setkala s údivem, že jsem nezačala povídat o změně jídelníčku, ale úplně o jiných věcech. A tak jsem se rozhodla na toto téma napsat článek (a snad udělám i video) a pomoci tak všem, kteří chtějí opravdu zhubnout.

Ještě před tím vám řeknu jeden příměr. Hubnutí je totiž jako frekventovaná křižovatka se semafory. Představte si, že jste ve frontě a potřebujete křižovatkou projet. Musíte počkat, až na vás dojde řada. A to záleží na tom, kolik aut k dané křižovatce míří a jak je seřízen semafor. A to samé je i s hubnutím. Je to taková křižovatka, kde je spousta aut (toxinů) ze všech možných směrů a tělo se snaží vše vhodně rozdistribuovat.

Čím je toho víc, tím déle to trvá. Když začnete méně jíst, je to stejné, jako byste ve frontě začali mít méně aut. Ale pozor! Ty auta, která tam již byly, tak ty prostě nezmizí. Ty se budou stejnou frekvencí z křižovatky (těla) odstraňovat.

 


A tady nastává první průšvih, který nás většinou odradí od hubnutí. Myslíme si, že když nějakou dobu (většinou to je několik dnů) méně jíme, tak musíme zákonitě hubnout.

Úplně zapomínáme, že v těle je spousta aut (toxinů) a nejdříve ty musí opustit křižovatku. A taky zapomínáme, že tělo má vlastní frekvenci vylučování a to, že najednou má méně nevhodné potravy, frekvenci vylučování neovlivní. To trvá většinou nějaký čas. A pokud je nadváha větší, a hlavně delší dobu, tak o to to trvá déle. Frekvence vylučování toxinů z těla se dá upravit, ale není to jídelníčkem. Ten je vhodný (a důležitý) z dlouhodobého hlediska, ale na začátku se frekvence upravuje jinak.


 

Níže popisuji přesný postup, který mám vyzkoušený na spoustě klientkách. Určitě stojí za to jej vyzkoušet.

  • Prvním, velmi důležitým bodem je rozhýbání lymfatického systému. Jak už jsem psala, pokud je v těle hodně toxinů, kyselin a všeho, co tam nepatří, tak dochází k zadržování tuků a vody. Tím se snaží tělo zředit množství toxinů. Takže místo jídelníčku si udělejte detoxikační vanu či detoxikační sprchu. Přesný popis najdete zde:  OČISTNÝ TÝDEN. Tím zvýšíte frekvenci semaforu a auta začnou rychleji opouštět křižovatku.

  • Další krok, a ten už částečně s jídelníčkem souvisí, je odkyselení organismu. Dochází zde ke zvýšení pH. To znamená, že z kyselé oblasti se začneme přibližovat do neutrální oblasti, případně mírně zásadité (to ale až časem). Dá se to zjistit pH papírkem. Ten vám zaručeně řekne, jak na tom jste. Pro odkyselení používám zelený ječmen.
  • Další dílek skládačky je detox těla. Částečně souvisí s předchozím bodem. Když změníte pH v těle, potřebujete taktéž odstranit i toxiny, které nejdou zneutralizovat. A to dokáže chlorella. Ta vše nevhodné naváže na sebe a opět zvýšíte rychlost hubnutí.

Přesný postup je zde: DETOX

  • A teď trošku z jiného soudku. Další bod je totiž uvolňování. Ano, je to tak. Podle zkušeností největší úspěch, a taky nejvíce kil dolů, měli lidé, kteří se dokázali uvolnit. Prostě vše pustit. Na tuto skutečnost jsem přišla náhodou. Jedna klientka, se kterou jsem pracovala již 3 měsíce, byla na aquaerobiku. A tam jim instruktorka dala za úkol, ať si lehnou na vodní hladinu a úplně se uvolní. Paní to prostě udělala. Uvolnila se.          A její komentář byl: „Když jsem se uvolnila, najednou se vše spustilo. Hlavou mi projelo vše, co jsme dělaly a vše se uskutečnilo. V tu chvíli jsem věděla, že se vše propojilo a dovolila jsem si hubnout. Od té chvíle vím, že opravdu zhubnu“. Po této zkušenosti jsem zapojila uvolňování do hubnutí. Většinou je to tak, že nejdříve dochází k psychickému uvolnění a začnete se cítit hezky. V další fázi si všimnete, že vlastně hubnete. K tomu slouží jednoduché uvolňovací cviky.

Zde je postup: UVOLŇOVÁNÍ

Tak, a jsme na konci nejdůležitějších kroků, které by měly být ještě před samotnou změnou jídelníčku (schválně nemluvím o dietě, ale o jídelníčku).

Celý postup hubnutí jsem popsala ve svém online kurzu

 

Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma