ONLINE KURZ

NAJDĚTE SI TU SPRÁVNOU METODU HUBNUTÍ

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout.

Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy.

Vhodná změna jídelníčku pak přijde automaticky úplně sama.

 

 

 • V tomto online kurzu zjistíte, co všechno vám brání v hubnutí.
 • Zjistíte si vaše nastavení, a pomocí jednoduchých změnových technik, je dokážete odstranit.
 • Pak se vám otevře vaše cesta k hubnutí a vy si vytvoříte váš jedinečný hubnoucí plán. Zde vás naučím metodu krokování.
 • A na závěr jsem si pro vás připravila jednoduché a vyzkoušené urychlovače hubnutí.

 

CO VÁS V KURZU ČEKÁ A NEMINE?

 

 • Úvod: Pomocí příběhu vás uvedu do problematiky hubnutí. Ukáži vám, že je důležité začít od začátky, tedy od hlavy. Břicho, jak všichni víte, je uprostřed našeho těla a já vám chci ukázat, že je i uprostřed hubnutí.
 • Fungování mozku: Naučíte se, jakým způsobem zachází mozek s informacemi a jak je ukládá. Nejdříve do vědomí, pak do podvědomí, a nakonec do nevědomí. Ukáži vám, jak vzniká návyk.
 • Test: Po rozklíčování, jak funguje mozek, se zaměříme na vaše překážky v hubnutí. Nejdříve si popíšete stávající stav. Pak zjistíte, zda si vůbec dovolíte hubnout. Dále si pomocí testu zjistíte, jaký strávník jste, a jaké jsou vaše hlavní spínače.
 • Pak se zaměříme na jednotlivé překážky v hubnutí. Naučím vás jednoduchou změnovou techniku, jak se vypořádat a odstranit překážky.
 • Osobní plán hubnutí: Na základě všech informací si sestavíte svůj osobního plánu hubnutí. Pro větší názornost jsem ještě přidala praktickou ukázku tvorby osobního plánu.
 • Pozorovací týden: V tomto pozorovacím týdnu si každý strávník, do předem připravených tabulek, zapisuje každé jídlo. Pro lepší zapisování jsem pro vás připravila pracovní sešit a taktéž ukázku zapisování.
 • Přípravný týden a mechanické urychlovače: Naučím vás jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat tělo a nastavit ho na hubnutí.
 • Přípravný týden a spirituální urychlovače: Naučím vás další jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat vaši mysl.
 • A co dál: Nezbývá, než vyrazit ......

 

KROK ZA KROKEM PROJDEME AŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU CÍLI

BONUSY, KTERÉ ZÍSKÁTE ZDARMA KE KURZU

 • test, který vám odhalí vaše spínače bránící vám v hubnutí
 • praktickou ukázku změnové techniky
 • elektronickou verzi změnové techniky pro tisk
 • praktickou ukázku, jak sestavit osobní hubnoucí plán
 • pracovní sešit pro pozorovací týden
 • Knihu plnou pohybu
 • nejčastější otázky ohledně ZP
 • meditaci pro nastartování hubnutí
 • 30% slevu na konzultaci

CENA ONLINE KURZU JE

1750 Kč

 

 

 

Ještě jednou v souhrnu, co všechno ve videokurzu najdete:

 • Podrobné videonávody
  vše ještě i v elektronické formě a videoukázky každé změnové techniky
 • pracovní sešit
 • urychlovače hubnutí
 • Knihu plnou pohybu
 • meditaci, pro rychlý start

 

JE TEDY NA ČASE, PUSTIT SE DO HUBNUTÍ

Objevte kouzlo HUBNUTÍ.

 

Neodkládejte své rozhodnutí na AŽ PAK, udělejte ho TEĎ!

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku a udělejte první krok ke svému OPRAVDOVÉMU HUBNUTÍ.

BUDU VÁS JISTIT

 

ZKUŠENOSTI ŽEN, KTERÉ JIŽ METODOU 3P PROŠLY:

 

 

Paní Jana:

Paní Jana ke mně přišla na seminář Jak zhubnout jednou provždy. Během 4 hodin, jsme rozklíčovaly, že je sentimentální strávník a strávník který je nesamostatný. Co se týkalo sentimentálního strávníka, tak jídlem reagovala na stres.

Pomocí změnové techniky si stres představila jako vlak. Nejdříve říkala, že jí už dávno ujel. A tak jsme vymyslely, že vlak se dá zastavit pomocí semaforu a dá se řídit ovladačem. To byl první krok.

Pak jsme řešily závislost na sladkém. Tu si nakonec zobrazila jako krabičku, do které si vždy danou potřebu na sladkém dá. Ještě jsme udělaly asi 3 další změnové terapie.

Po tomto semináři se mi paní Jana ozvala asi za 2 měsíce. V tu dobu hubla něco mezi 1 kg až 0,7 kg za jeden týden. Po dalších dvou měsících se vše ustálilo a hubne asi 0,5 kg za týden.

Na dalších setkáních jsme ještě řešily její vztah k manželovi, s kterým se rozvedla, taky vztah s dětmi, to, že není dost dobrá a taky nějaké pracovní problémy. Bylo toho opravdu dost a musím říci, že se paní Janě úplně změnil život.

Teď už ví, že je DOST DOBRÁ a že JE KRÁLOVNOU SVÉHO ŽIVOTA. Po pravdě řečeno, hubnutím vše začalo, ale vyřešila toho daleko víc.

 

A co napsala paní Jana:

Ráda bych vám poděkovala za kurz o hubnutí, myslím, že doplnil mou osobní mozaiku o další významné puzzle. Váš kurz bych nazvala "terapie hubnutím", protože se dotýká mysli i těla a zdá se mi, že hubnutí je přidruženým efektem práce na sobě. Byla jsem nadšena z metody swish i z přerámování "vlaku, do kterého jsem nestihla nastoupit". Typologie mi zase pomohla uvědomit si, na čem já hlavně mám pracovat.

Vy posouváte výživové poradenství o dvě úrovně výše proto, že se nejenom zabýváte myslí a tělem, ale také proto, že jednotlivým účastníkům dáváte návody a techniky pro vědomé hubnutí. Za to vám moc děkuji a rovněž za empatický postoj a starostlivost.

 

 

 

 

Paní Jitka:

Paní Jitka byla taky na mém kurzu. Tam jsme řešily (kromě hubnutí) únavu a pozdní stávání. Nakonec si vytvořila pomocníky, kteří jí pomáhali večer jít spát a ráno stávat.

Co napsala paní Jitka: Názor na kurz "Kurz hubnutí aneb jak opravdu zhubnout?": Návodů, jak zhubnout z hlediska co jíst je spoustu, ale vždycky jsem podvědomě věděla, že zakopaný pes je i někde jinde než v tom, co jím. Tento kurz mi dal návod, jak změnit věci v hlavě a ve svém těle. A to je jednoznačně to nejdůležitější. Velký kus práce, jsme udělali ihned, a ještě jsem si odnesla návod a konkrétní kroky, jak pokračovat dál. Tento kurz jednoznačně doporučuji, opravdu Vám pomůže.

Názor na lektora "Hana Havlátová": Lektorka je milá, empatická a problematice rozumí.

Děkuji, jsem moc ráda, že jsem Vás potkala a přeji Vám mnoho úspěchů. Mně jste opravdu pomohla, a to je nejvíc.

 

 

 

 

Paní Jana z Prahy:

Janička je moje dlouhodobá kamarádka a před mnoha lety byla má kolegyně. Ta nepotřebovala řešit hubnutí a ani jsme to neřešily (tedy ne úmyslně). Nejdříve si řešila svůj vztah k rodičům. Pak nastoupilo řešení jejího strachu ze tmy. To jsme řešily asi na 3 setkáních, kde jsme pomalu rozklíčovaly, že se potřebuje o sebe starat. Dále nás to zavedlo zase k rodičům, a nakonec se zjistilo, že strach pramenil právě odsud. Po vyřešení strachu Janička najednou zjistila, že se jinak chová k sobě i ke své dceři. Jako bonus, získala úplně jiný vztah k jídlu, a aniž by cokoliv dělala, začala hubnout. Najednou slyšela, co jí její tělo říká a co opravdu potřebuje. Taky jsme řešily její vztah k angličtině.

A co Janička napsala:

Po několika letech jsem se opět setkala s bývalou kolegyní a zjistila jsem, že udělala velkou změnu ve svém životě. Z manažerky kvality se stala koučka. Začala vyprávět, jak k tomu všemu došlo, jak taková terapie probíhá a hned jsem s ní jednu terapii zažila.

Když jsem zjistila, že se mi ulevilo, tak jsem tomu moc nevěřila. Ale, protože znám Hanku, a vím, že nedělá věci jen tak, domluvila jsem si s ní další setkání. Byla jsem zvědavá, co bude. S Hankou jsme na terapii postupně řešily několik mých problémů v oblasti zdraví, vztahů, strachů, peněz nebo dokonce fobií.

Líbilo se mi, že jsem nemusela znovu prožívat negativní situace, které jsem v minulosti zažila, ale že jsme řešily přítomnost a to, jak pracovat se svými pocity.

Během terapie panovala celou dobu pohoda a pozitivní myšlení. Pokaždé jsem odcházela s dobrým pocitem a dobrou náladou a těšila se na další setkání.

První výsledky jsem si začala uvědomovat po necelých dvou měsících! Ještě teď se mi často stává, že jsem překvapená svými novými, a daleko vhodnějšími, reakcemi na náročné situace, a že to zvládám mnohem lépe.

 

 

 

Máte nějaké dotazy ke kurzu? Zavolejte mi, nebo napište, a probereme to.

 

hanka@zazracnehubnuti.eu , tel: 776 152 780