Jak změnit nepříjemný pocit

V minulém článku jsem psala o tom, že je důležité si uvědomit, jak vlastně žijete, a co máte v hlavě. napsáno. Šlo tedy o uvědomění si situace. Uvědomit si, co máme v hlavě, je základ. Teď půjdeme ještě dál.

Začněte si jednotlivé situace vybavovat. Já doporučuji, abyste si sedli, zavřeli oči a vybavili si nějakou situaci. Nejdříve pozorujte, kde se nacházíte, co slyšíte, co vidíte a co se vám honí hlavou. A pak se pokuste si všimnout, co cítíte. A snažte se daný pocit procítit. Zjistěte, kde se daný pocit ve vašem těle nachází. A jen si ho uvědomujte. Zdá se to jednoduché, ale věřte, že spousta lidí vůbec nevnímá žádný pocit. Pokud je to i váš případ, tak si prostě jen situaci vybavte a zkoušejte vnímat vaše tělo. Věnujte pozornost každému napětí, každé sebemenší nevolnosti, disharmonii. Postupně začnete všechny pocity vnímat. Až to začne, tak jen stůjte, mějte zavřené oči a všímejte si těch pocitů. Pokud se vám bude zdát, že už ty pocity jsou k nevydržení, tak si z dané situace vystupte (otevřete oči a projděte se). A po chvíli si znovu danou situaci vybavte, zavřete oči a vše prožívejte. Klidně to několikrát opakujte. Časem zjistíte, že daný pocit slábne. A pak nastane chvíle, kdy úplně zmizí.

A jak ještě můžete změnit vaše pocity? Pomocí jednoduchých změnových technik. Ty popisuji ve svém online kurzu. Každá technika je zde detailně popsána a názorně ukázána.

 

Těším se na vás v kurzu.

VSTUP DO KURZU

 

Hanka Havlátová
Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma