Jak zjistit, co máme v hlavě a proč nemůžeme zhubnout.

Vybavte si nějakou situaci z dětství, kde se mluví o vašem těle. Může to být taky vzpomínka na to, jak jíte, jak se máte chovat k jídlu nebo taky to, jak se mluvilo u vás doma při jídle. A jedli jste vůbec někdy společně? Ve vaší hlavě může být spoustu nahraných stereotypů, které používáte, ale které vám vlastně nevyhovují. A ještě k tomu o tom nevíte.

Znáte některé z těchto vět: jídlo se musí dojídat, na oběd musí být polévka a druhé jídlo, jí se vždy v daný čas …

A co třeba odměny? Jak vás rodiče odměňovali? Byly to sladkosti? A jak probíhala vaše společná večeře nebo stolování jako takové? A co vám rodiče říkali o vaší postavě? A co si o ní myslíte vy?

Právě tyto věty vám utvořily vaše současné chování a myšlení. A právě tyto věty vám nedovolují být štíhlí.

A tak jak jsem teď psala o jídle, tak se tato metoda dá použít na jakoukoliv jinou situaci, která vás trápí.

Slova jsou totiž velice důležitá, a hlavně nás utvářejí.

A tak si v klidu sedněte a zapřemýšlejte nad všemi situacemi, které vás napadnou. Dostanete tak obrázek vašeho chování a taky zde najdete klíč k vašemu hubnutí. A pokud byste chtěli proniknou ještě hlouběji, tak v on-line kurzu najdete jednoduchý test, který vám ulehčí vaše hledání a pomůže rozklíčovat vaše chování. A nejen to, pomůže vám na cestě hubnutí a celkové změny myšlení.

Tím dojdete k uvědomění si vašeho postoje. A to je první krok na cestě ke změně.

OBJEVTE TEDY VAŠE SPÍNAČE A ZHUBNĚTE JEDNOU PROVŽDY

 

PS: Metoda je určena pro hubnutí, ale tento kurz pomůže každému, kdo hledá pevnou půdu pod nohama.

Hanka Havlátová
Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma