Jak na nachlazení 2. díl

V prvním díle jsme probrali prevenci proti nachlazení, pomocí změny jídelníčku. A teď je na řadě situace, kdy už jsme nemocní.

 

Nejčastěji používám vypocení. Nejdříve vypiji velmi teplý zázvorový čaj a pak si lehnu do postele. Pořádně se zachumlám a potím se. Ideálně okolo 5-10 hodin. Pocení není sice až tak příjemné, zato je účinné.

Pokud se nechcete potit, tak tady je další tip.

Staří lidé vždy říkali, že je důležité, mít nohy v teple. A s tím musím jen souhlasit. Nohy v teple jsou opravdu ideální začátek, pokud jste nachlazeni.

Takže, udělejte si koupel nohou. Velmi vhodná je zahřívací koupel nohou (ta je taky vhodná i pokud máte často studené nohy). Doporučuji zahřívací koupel Talasso.

Zahřívací koupel na nohy, 24/38/10 g

 

Jde o směs přírodních olejů. Tato kůra stimuluje krevní oběh a má dlouhodobý zahřívací účinek. Taktéž reguluje pocení a zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu nohou. Jak vidíte, má spoustu využití.

Když si uděláte koupel, tak si určitě vlezte do postele.

Další možností, jak rozproudit tělo a zvládnout nachlazení, je použití tělové soli. Tu si naneste na houbičku a začněte krouživým pohybem nanášet na tělo. Vždy začínejte od konečků prstů a musíte masáž provádět vždy směrem k srdci. Tímto způsobem rozproudíte tělo a nastartujete detoxikaci. Pomáhá to nejen při nachlazení, ale i při hubnutí (jde o jeden z urychlovačů hubnutí).

A pokud vám teče z nosu a máte rýmu jak trám, tak použijte čínskou medicínu, v podobě náplasti Jian kang. Čtverečky asi 1×2 cm si nalepte na čelo, za uši, na nos a na zátylek. Bylinky umí opravdu pomáhat. A tady je úžasný důkaz.

Pokud vám ale do 3 dnů nezačne rýma ustupovat, tak pak doporučuji lékaře. Občas je opravdu vhodné použít i léky.

Inu kombinace přírody a civilizace občas není k zahození.

Další články najdete na mých stránkách www.zazracnehubnuti.eu

Pokud budete chtít další informace ohledně produktů, můžete mi napsat na hanka@zazracnehubnuti.eu

nebo se podívat na přírodní kosmetiku s čínskou medicínou

Těší se na vás                                 Hanka Havlátová

Hanka Havlátová
Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma