Jak jsem zhubla jednou provždy.

 

Taky hubnete? A kolikrát už? Já jsem hubla 2x. Jednou (před 12 lety) to šlo úplně samo. Podruhé (od roku 2015) jsem se pokoušela hubnout, ale neustále se vracelo jo-jo efekt. A tak jsem se rozhodla, že tohle chci určitě změnit. Více než dva roky jsem hledala vhodnou cestu. Četla jsem různé knihy, chodila na přednášky a semináře, zkoušela různé diety. Nakonec jsem si vytvořila svou vlastní metodu – 3P metodu.

Zapojila jsem do toho potravu, pohyb a psychiku. A světe div se. Najednou vše do sebe zaklaplo a začala jsem hubnout. Začala jsem se totiž dívat na věci jiným způsobem. Prostě jsem změnila úhel pohledu. A když změníte úhel, tak najednou vidíte jiné věci. A když vidíte jiné věci, tak neděláte ty stejné věci. No, a když neděláte stejné věci, tak máte jiný výsledek.

A jak začít dělat věci jinak? Tak o tom mluvím ve svém on-line kurzu. Najdete si bloky, které vám brání v hubnutí, a hlavně si dovolíte hubnout. Zjišťuji, že hodně lidí chce zhubnout, ale ve skutečnosti si nedovolí zhubnout. A o tom, jak si dovolit zhubnout píši a povídám právě v mém kurzu. Sama jsem všechny metody, které používám v kurzu vyzkoušela a používám je dodnes. Dají se totiž použít nejen na hubnutí, ale na spoustu dalších trápení. Vyzkoušejte sami.

 

A co všechno v on-line kurzu najdete?

 

  • Úvod: Pomocí příběhu vás uvedu do problematiky hubnutí. Ukáži vám, že je důležité začít od začátky, tedy od hlavy. Břicho, jak všichni víte, je uprostřed našeho těla a já vám chci ukázat, že je i uprostřed hubnutí.
  • Fungování mozku: Naučíte se, jakým způsobem zachází mozek s informacemi a jak je ukládá. Nejdříve do vědomí, pak do podvědomí, a nakonec do nevědomí. Ukáži vám, jak vzniká návyk.
  • Test: Po rozklíčování, jak funguje mozek, se zaměříme na vaše překážky v hubnutí. Nejdříve si popíšete stávající stav. Pak zjistíte, zda si vůbec dovolíte hubnout. Dále si pomocí testu zjistíte, jaký strávník jste, a jaké jsou vaše hlavní spínače.
  • Pak se zaměříme na jednotlivé překážky v hubnutí. Naučím vás jednoduchou změnovou techniku, jak se vypořádat a odstranit překážky.
  • Osobní plán hubnutí: Na základě všech informací si sestavíte svůj osobního plánu hubnutí. Pro větší názornost jsem ještě přidala praktickou ukázku tvorby osobního plánu.
  • Pozorovací týden: V tomto pozorovacím týdnu si každý strávník, do předem připravených tabulek, zapisuje každé jídlo. Pro lepší zapisování jsem pro vás připravila pracovní sešit a taktéž ukázku zapisování.
  • Přípravný týden a mechanické urychlovače: Naučím vás jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat tělo a nastavit ho na hubnutí.
  • Přípravný týden a spirituální urychlovače: Naučím vás další jednoduché urychlovače, které vám pomohou rozhýbat vaši mysl.
  • A co dál: Nezbývá, než vyrazit ……

 

Hanka Havlátová
Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma