Čas na jarní detoxikaci

Jaro už je zde.  A s jarem přichází i další znovuzrození. Ale aby mohlo něco nového přijít, je potřeba něco staré opustit. Pomocí detoxu svého těla a myšlení můžete obnovit svou harmonii. A jak to udělat?

I zde se naskýtá spoustu možností. Já nejčastěji dělám detoxikaci pomocí zelených potravin, změny jídelníčku, detoxikačních náplastí a detoxikační soli.

Tak mám jistotu, že tělo má vše potřebné a žádný důležitý prvek mu nechybí. Pro tento účel mám taky vypracovaný speciální jídelníček.

A nejen to. Je potřeba taky udělat místo ve své domácnosti. Co takhle důkladný úklid? A nemyslím tím jen mytí oken, ale opravdu důkladný úklid všech poliček a zásuvek. Tam se najde obrovské množství věcí, o kterých už dávno nemáme ani tušení. Znáte to. Něco dostaneme, či si koupíme, a uložíme si to, protože teď to sice nepotřebujeme, ale určitě se nám to bude hodit. A ano se nám to zatím nehodilo. Tak teď je ten správný čas k tomu to vyhodit, předat dál nebo dát do bazaru. Já taky nerada něco vyhazuji, a tak jsem se naučila nepotřebné věci darovat. Já mám úžasný pocit a obdarovaná osoba taky.

A kde začít? Co třeba u vašeho pracovního stolu. Pak můžete pokračovat a udělat pořádek třeba ve svém počítači. Tam najdete věcí. No a co takhle mobil? A můžete pokračovat v policích, kde jsou knihy. A pak můžete postupně otevřít každou zásuvku a pořádně ji provětrat. Že je to moc práce a teď na to nemáte čas? Můžu vám říci, že čas na něco není nikdy. Čas si musíte udělat. A nemusí ho být mnoho. Denně stačí 30 minut. Tím, jak začnete dělat pořádek ve svých věcech, tak děláte pořádek i sami v sobě. A to je nejdůležitější. Váš mozek si totiž taky začne dělat pořádek a začne pouštět nepotřebné myšlenky. A to je přesně ten důvod, proč začít dělat pořádek ve věcech.

Že byste potřebovali ještě trochu popostrčit? Tak to je jednoduché.

Natočila jsem video, kde podrobně popisuji detoxikaci. Video naleznete zde: http://zazracnehubnuti.eu/detoxikace/

A ještě jedna poznámka. Pokud chcete zhubnout, tak je ideální začít hubnutí právě detoxikací.

Budu ráda za sdílení a předem děkuji. Mějte se krásně. Hanka

VIDEO S JARNÍ DETOXIKACÍ

Hanka Havlátová
Člověk je úžasný tvor, který, pokud má potřebné podmínky, dokáže zázraky. Proto pomáhám lidem nacházet takové podmínky pro jejich rozvoj, aby byli spokojeni nejen se svým tělem, ale taky se svým životem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book o hubnutí zdarma